Arbatmedžio eterinis aliejus (5 ml)

 • Arbatmedžio eterinis aliejus (5 ml)

Nuo neatmenamų laikų arbatmedis laikomas "viską gydančiu augalu". Pirmieji Australijos kolonistai arbatmedžiu pavadino aborigenų labai vertinamą augalą, kurio lapų arbatą naudojo gydymui. Medikams ėmus tirti arbatmedžio savybes, buvo sukauptas solidus duomenų bankas apie šio aliejaus vartojimą infekuotoms žaizdoms, dezinfekcijai, burnos ertmės bei odos priežiūrai ir kt. 

Šis aliejus, pasižymintis stipriomis antiseptinėmis, antimikrobinėmis savybėmis naudojamas kosmetikoje ir farmacijoje. Arbatmedžio eterinis aliejus vienas iš nedaugelio eterinių aliejų, kurį galima naudoti ant odos gryną, neskiestą. Jį patariama naudoti, esant infekcijoms, grybeliniams susirgimams bei nusilpusiai imuninei sistemai. Puiki priemonė kojų priežiūrai. Idealus patalpų oro gaiviklis, naikinantis mikrobus. Arbatmedžių eterinis aliejus yra natūralus antiseptikas, pasižymintis unikalia savybe - skatina odos atsinaujinimą, nesukeldamas šalutinio poveikio sveikam audiniui.

Arbatmedis nėra vabzdžių mėgiamas augalas. O jiems įkandus, arbatmedis nuima niežėjimą ir pagreitina gijimą.

Tinkamas saikingai naudoti kūdikiams nuo 6mėn. Nėštumo metu naudoti saikingai.

Arbatmedžio eterinio aliejaus naudojimo rekomendacijos:

 • Garinimui ir patalpų aromatizavimui garintuve naudoti 5-8 lašelius į vandenį. Taip pat naudojamas užlašinant 1-2 lašelius ant vatos, audinio gabalėlio, pagalvės kampučio. Taip pat galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į vandens purkštuvą, į vandenį (muiluotą), kuriuo plaunate grindis ir pan. Tai bus puiki dezinfekcinė valymo priemonė!
 • Voniai rekomenduojama įlašinti 5-10 lašų aliejaus į nedidelį kiekį druskos, gerai išmaišant su vandeniu.
 • Celiulito profilaktikai sumaišykite 20 lašų arbatmedžių, 10 lašų kadagių, 10 lašų citrusinio ir 20 ml augalinio aliejaus ir įtrinkite problematiškas kūno vietas.
 • Grybelinių ligų profilaktikai mirkykite kojas šilto vandens vonelėse su keletu lašų arbatmedžių aliejaus, ištirpinto druskoje. Grynu aliejumi galima patepti pažeistas vietas.
 • Atsiradus įbrėžimams ir žaizdoms, sužeistą vietą nuplaukite, po to keletą kartų per dieną patepkite arbatmedžių aliejumi. Šis aliejus tinka ir spuoguotų vietų dezinfekcijai.
 • Arbatmedžių aliejus sumažina perštėjimą vabzdžių įkandimų vietose. Nuo vabzdžių įgėlimų padės skystis, gautas sumaišius vieną dalį aliejaus ir 10 dalių vandens. Juo, eidami į lauką, pasitepkite atviras kūno vietas.
 • Burnos ertmės priežiūrai ant šepetėlio su dantų pasta užlašinkite 1 lašelį aliejaus ir valykite dantis. Siūlą dantims valyti suvilgykite aliejumi ir valykite kaip paprastai. Burnos skalavimui į šaukštelį valgomosios druskos ir sodos mišinį įlašinti 3-4 lašelius arbatmedžio eterinio aliejaus, ištirpinti stiklinėje vandens. .
 • Šį aliejų galima naudoti net naminių gyvūnų priežiūrai! Prausdami gyvūną įprastu šampūnu, užlašinkite 5-10 lašų arbatmedžių aliejaus, įtrinkite į kailį ir palaikykite 3-4 min., po to nuplaukite vandeniu.


Dėmesio! Eteriniai aliejai yra netirpūs vandenyje! Prieš naudojimą ant odos rekomenduojame juos ištirpinti druskoje, piene arba augaliniame aliejuje. Prieš vartojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą: 1 lašą eterinio aliejaus ištirpinti šaukštelyje augalinio aliejaus ir patepti dilbio odą. Jei po kurio laiko oda paraus ar ims niežtėti, šio aliejaus nevartokite. Nėščioms moterims, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju. 


Lotyniškas pavadinimasMelaleuca Alternifolia

Aromatas: gaivus, vėsus, žolinis

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
 • Prekės kodas: arbatmedzio_eterinis_aliejus
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 3.99€

 • Be PVM: 3.99€

Žymės: Arbatmedžio eterinis aliejus