Citrinų eterinis aliejus (5ml)

  • Citrinų eterinis aliejus (5ml)

Citrinų eterinis aliejus padeda sutelkti dėmesį, o kremai ir aliejai, praturtinti citrinų eteriniu aliejumi, gali padėti problemiškai odai, balinti pigmentines dėmes, gerinti veido spalvą, pašalinti poodinių kraujagyslių „piešinėlius“ (kuperozę). Vonelės rankoms su šiuo aliejumi efektyviai stiprina ir balina nagus. Naudojant kremus arba aliejus su citrinų eteriniu aliejumi vengti saulės spindulių iš kart pasitepus veido odą!

Gaivus kvapas, pašalinantis nepageidaujamus kvapus, aromatizuojantis patalpas, norint sutelkti dėmesį, padidinti darbingumą.

Nepatartina naudoti gryno citrinų eterinio aliejaus ant odos. Eterinis aliejus gali būti derinamas su saldžiųjų migdolų, simondsijų (jojobos), vynuogių kauliukų, sezamų baziniais aliejais.

Citrinų eterinio aliejaus naudojimo rekomendacijos:

  • Garinimui ir patalpų aromatizavimui garintuve naudoti 5-8 lašeliai į vandenį. Taip pat galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus į vandens purkštuvą, į vandenį (muiluotą), kuriuo plaunate grindis ir pan. Tai ne tik suteiks malonų kvapą, bet ir dezinfekuos.
  • Voniai rekomenduojama įlašinti 5-6 lašus aliejaus į nedidelį kiekį druskos, pieno ir supilti į paruoštą vandenį.
  • Įlašinti keletą lašų į naudojamas kūno priežiūros priemones, kosmetikos praturtinimui - 5 lašai į 10 g bazės. Odos šveitimui rekomenduojamas smulkios druskos, augalinio aliejaus ir eterinio aliejaus mišinys. Po šveitimo odą nuplauti šiltu vandeniu.
  • Masažiniam aliejui ištirpinti 5-10 lašų 10ml bazinio augalinio aliejaus, jautresnei odai užtenka 5 lašų eterinių aliejų. 


Dėmesio! Eteriniai aliejai yra netirpūs vandenyje! Prieš naudojimą ant odos rekomenduojame juos ištirpinti druskoje, piene arba augaliniame aliejuje. Prieš vartojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą: 1 lašą eterinio aliejaus ištirpinti šaukštelyje augalinio aliejaus ir patepti dilbio odą. Jei po kurio laiko oda paraus ar ims niežtėti, šio aliejaus nevartokite. Nėščioms moterims, sergantiems epilepsija bei turintiems įvairių sveikatos sutrikimų dėl eterinių aliejų vartojimo rekomenduojama pasitarti su gydytoju. 


Lotyniškas pavadinimas Citrus limonum

Aromatasgaivus, intensyvus aromatas su saldžia rūgštele

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Prekės kodas: citrinu_eterinis_aliejus
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 3.49€

  • Be PVM: 3.49€

Žymės: Citrinų eterinis aliejus