Pirkėjų atsiliepimai

Agnė

Nuostabus dalykėlis, labai džiaugiuosi atradusi :)


Ingrida

Žaliasis molis. Puikus aptarnavimas ir prekė. Nors dar tik naudojau keletą kartų, bet rezultatas akivaizdus. Kokybiska prekė.


Ieva

Gasulo molis. Nepakeičiama priemonė giluminiam veido valymui! Kaukės procedūrai bent kartą į savaitę naudoju šias priemones: mažas indelis, teptukas, gasulo molis ir truputis vandens, kad sumaišius gasulo molio miltelius gautųsi tiršta košytė. Uštepama ant veido ir palaikoma 5-10 min. (tik nereikia laukti kol pernelyg išdžius). Nuplovus šiltu vandeniu poveikis nerealus. Mano veido oda linkusi riebaluotis, daug inkštirų nosies ir skruostų vietose, bet šis molis tarsi siurblys daugumą jų ištraukia. Giluminiam veido valymui naudodavau iš Avon Negyvosios jūros purvą, kuri taip pat buvo nebloga priemonė, bet palyginimui, galiu teigti, kad Gasulo molis yra žymiai natūralesnė, nedirginanti ir taip jautrios odos priemonė.


Rita

Kakavos sviestas. Net neįsivaizdavau, kad oda tokia gali būti! Labai labai džiaugiuosi. Ir kvapas visai neerzina Ankščiau pirkau iš "L'OCCITANE en Provence" - labai brangu, bet  oda nebuvo tokia minkšta ir švelni. Ačiū! 


Inga

Aš taip pat noriu prisidėti prie pagyrų šiam produktui. Naudoju taukmedžio sviestą šaltuojų metų laiku veidui, rankoms.. Šiais metais jau naudosiu ir savo vaikučio odelei tepti, kai ateis žiema. Jau esu pirkusi čia du kartus ir neteko nusivilti ;)


Lija

Gasulo molis. Nuostabus produktas, ilgai ieškojau molio, kuris galėtų pakeisti negyvosios jūros purvo kaukę iš Avon. Nenoriu naudoti chemijos ir konservantų pripildytų priemonių ant savo veido.

Kaukei pasidaryti molio reikia labai nedaug, Įpyliau šiek tiek vandens, ir pasidarius patinkančios konsistencijos košėlę, užtepiau ant veido, palaikiau kelias minutes ir nuploviau šiltu (leisdama atsiverti poroms ir įsigerti moliui), o tada labai šaltu vandeniu, taip uždarydama poras ir suaktyvindama kraujotaką. Poveikis nuostabus! Oda matinė, gerai išplauta, tačiau tuo pačiu metu ir spindinti, pastebimai išvalytos poros. Mano oda mišri. Rekomenduoju!


Neringa

Vynuogių kauliukų aliejus. Naudoju jau kelias savaites. Tiesiog puikus neriebus aliejukas veido odai. Puikiai valantis spuogelius bei nesvarumus, taip pat gerai drekina, rekomenduoju!!;)


Justina

Dukrai atopinis dermatitas, nuo gimimo. Paūmėjimai būna itin sunkūs, visas kūnas niežti, vos prilietus atsiveria žaizdos. Kai nėra paūmėjimo, oda nerealiai sausa, plona tarsi pergamentas, storesnė rūbų siūlė gali nutrinti žaizdą. Dukrai jau 6 metai, galite įsivaizduoti, kiek visko išbandėme - tepalų, kremų krūvos, mitybos režimai, taip pat vaistai. Jei kas ir padeda iš tepamų produktų - tai laikinai. Vaistus stengiamės naudoti tik pačioje blogiausioje situacijoje, kadangi jie padeda ne tiek ir labai, o kenkia kitiems organams, jei hormoniniai - išbalansuoja visą organizmą.
Ši įžanga buvo tam, kad suprastumėte, koks stebuklas yra stručio taukai - jau metai laiko, kiek juos naudojame, neturėjome paūmėjimo. Oda tapo ne tokia plona, atrodo gyvybingesnė, nėra niežulio, žaizdelės gyja daug greičiau. Nors tai gali būti susiję ir su tuo, kad liga traukiasi natūraliai (būna, kad iš jos išaugama), tačiau matau ir daug kitų stručio taukų privalumų: oda "nepriprato" kaip prie kitų priemonių, itin skalsūs (kai reikia ištepti visą vaiką 2 kartus per dieną tai didelis privalumas), palyginus su nemaža dalimi specializuotų kremų - nebrangūs, galų gale - natūralūs. Mums stručio taukai padėjo labiau net negu taukmedžio sviestas (kuris irgi labai padėjo, bet netiek). Todėl rekomenduoju išbandyti visiems, kas tebeieško savo išeities iš atopinio dermatito. Ir dėkui Naturela, kad galime jų įsigyti patogiai, greitai ir nuolatos!


Raimonda

Laba diena,

Gavau šiandien siuntinuką.

Ačiū už dovanėlę, nekantrauju viską išbandyti.


Nijolė

Dabar naudoju tik argano alieju noreciau pabandyti daugiau natūralių aliejų, reikia jūsų patarimų.


Neringa

O ar būtina pirkti internetu, negalima is jusu nusipirkti?


Miglė

Ačiū, Jums labai :)


Erika

As dirbu kosmetologe ir domiuosi naturaliais produktais, labai daug idomių ir vertingų priemoniu pas jus radau.


Lina

Hidrolatai tai mums patinka, pastoviai vartojame:)


Angelė

Mūsų mažoji šiuos balzamus labai mėgsta, tenka slėpti :))


Laura

Siuntinuka gavau, aciu jums labai!


Julija

Didelis Jums Aciū, kad atsakėte i mano klausimus. Mane tikrai labai sudomino. Taip suprantu, uzsisakyti reiktu jusu svetaineje. Butinai taip ir padarysiu.


Jolita


Ačiū už kremuką, jau gavau ir išbandžiau, labai patinka, dar kartą dėkoju :)
Irena


natūralu,gražu,originalu...
Jurga


Už natūralumą ir ekologijąKiti komentarai


Man jie labai patinka, nes viskas, kas yra natūralu, nekenkia odai.


Natūralūs produktai yra labai gerai, svaiki odai, plaukams ir nekenkia žmogaus sveikatai.


Kas yra naturalu, tas yra priimtina mums ir musu organizmui.