Kakavos sviestas

  • Kakavos sviestas

Šis ekologiškas kakavos sviestas - tai gamtos dovana Jums. Tai kietas, labai riebus, šviesiai rudos spalvos, turintis ryškų kakavai būdingą aromatą, malonaus skonio produktas.

Kakavos sviestas buvo pavadintas Theobroma, kas reikšia "Dievų maistą". Šis sviestas Afrikoje buvo naudojamas per amžius, siekiant nuraminti saulės, karščio ir vėjo nugairintą odą.

Kakavos sviestas yra puikus kosmetikos ingredientas. Jis nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai. Su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, kakavos sviestas stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, yra ideali priemonė nėštumo metu.

Kakavos svieste gausu antioksidantų, kas natūraliai įtakoja šio sviesto pakankamai ilgą galiojimo laiką. Svieste be kitų vitaminų gausu ir vitamino E, kurių dėka oda aprūpinama kalogenu, kas svarbu kovojant su odos senėjimo procesais.

Kakavos svieste, kaip ir tikrame šokolade, gausu CMP (cocoa mass polyphenol), t.y. medžiagos, kuri padeda kovojant su dermatito ir egzemos simptomais.

Ekologiškas kakavos sviestas yra kietos, kaip kad dauguma sviestų, konsistencijos, tačiau jis tirpsta nuo kūno temperatūros ir susigeria į odą.

Kakavos sviestas yra visiškai natūralus produktas, be jokių konservantų, todėl jį reikėtų laikyti šaldytuve.

Naudojimas: Kakavos sviestas naudojamas vienas arba gali būti sumaišytas su kokosų, jojobos ar kitais aliejais. Tiesiog įstatykite indelį su kakavos sviestu į karšto vandens dubenėlį, jį ištirpinkite (galite sumaišyti su mėgstamu aliejumi) ir tepkite ant odos. Naudojamas maudantis voniose.

Kūno šveitiklio receptas: dubenėlyje ištrinkite 35 g juodojo gabalinio muilo, po 20 g nerafinuoto taukmedžio, kakavos sviesto, kokosų bei sezamų aliejaus ir dadėkite 60 g rudojo cukraus. Masę palikite trumpam pastovėti, kad cukrus kiek aptirptų ir taptų korėtas. Vėliau maudynių metu šiuo kvapniu mišiniu masažuokite kūno odą - oda taps lygi, minkšta ir labai švelni...

Poveikis: Ypatingai švelni, minkšta ir sudrėkina kūno oda

Odos tipas: visų tipų oda

Sudėtis: nerafinuotas kakavos sviestas


Iš asmeninės patirties:

Saldus, kvepiantis šokoladu kakavos sviestas be kurio neįsivaizduojame savo kūno priežiūros... Besimaudant savo bei vaikų odelę nuolat įtriname kakavos sviestu. Kūno oda bemat pasitepa lengvu, apsauginiu sluoksniu... oda atrodo lyg gavusi dozę vitaminų, puikiai pamaitinta, sudrėkinta ir... apsaugota! Mūsų vaikų odelė linkusi sausėti... ją būtina kas kart nuolat drėkinti. Vaikai be galo mėgsta kakavos sviestą, jo aromatą... Tuomet jie kvepia lyg šokoladiniai saldainiai... Kakavos sviestas - nepamainoma kūno odos priežiūros priemonė, ypač sausos odos savininkams. Be galo džiaugiamės jį atradę!

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba užsiregistruoti, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Gamintojas: Naturela.lt
  • Prekės kodas: nerafinuotas_kakavos_sviestas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.99€

  • Be PVM: 5.99€

Žymės: Nerafinuotas kakavos, sviestas